Mít se ráda-dobrá imunita

14.04.2020


DÝCHÁM-HÝBU SE-ZPÍVÁM-PEČUJI O SEBE-SMĚJU SE-RELAXUJI

DÝCHÁM-aspoň jednou denně chodím k jehličnanům a u nich dýchám hlubokým bráničním dechem,pokud nemám tu možnost kápnu esenciální olej borovice,smrku,eukalyptu do dlaně a takto inhaluji.Nadechnu se nosem pomalu ,nadechuji se až do břicha,hrudník se rozšiřuje a až mám plíce naplněné až na doraz kyslíkem zase pomalu vydechnu nosem.opakuji 21 x.

HÝBU SE-procházky do lesa,cvičení na zahradě,joga,čchi -kung

pro inspiraci cvik na posílení plic-stojím s rozkročenýma nohama tak aby byly v linii ramena,chodidla ruce mám připažené u těla při nádechu ruce táhnu vzhůru a dlaně vytočím do nebe,výdech -ruce vracím zpět k tělu.opakuji 21 x

pak jednu ruku ohnu dlaň dám do pěsti a poklepávám druhou ruku od palcové hrany do podpaží a zpět od ramene k palci , pak vyměním ruce a poklepávám druhou ruku.Toto cvičení je vhodné dělat 5 min každý den.

ZPÍVÁM SI-tím posiluji plíce

PEČUJI O SEBE-každé ráno si podpořím imunitu tím,že pokládám ruce jednu ruku na čelo tj.3.oko a druhou ruku doprostřed hrudníku tj.brzlík a mohu začít u toho bráničním dýcháním.

Jak ucítím v rukou takové mravenčení,někdy ruce vyzařují až pálení chvíli setrvám a poté přesunu ruce na plíce,pak na játra a slezinu a potom na ledviny.Tímto dotekem podpořím orgány energií.

V lese sbírám plicník lékařský,na zahradě bršlici kozí nohu,sedmikrásku,fialku,petrklíč,medvědí česnek jak na čaj,tak do salátů či koupele.

Tip na antivirový čaj z koření-pepř+hřebíček+badyán+fenykl+skořice vše po 1 kávové lžičce do konvice a zalít vařící vodou a popíjet.

Večer si udělám masáž nohou a poděkuji jim,že mě celý den nosily.

SMĚJI SE-RELAXUJI-MEDITUJI

CHVÁLÍM SE VE SVÉM SRDCI, VŽDYŤ JÁ JSEM TA NEJDŮLEŽITĚJŠÍ!