Reflexní masáž chodidel 

Reflexní masáž chodidel je stará metoda založená na poznatku, že na chodidle existuje množství bodů a plošek, které korespondují s jednotlivými orgány a částmi těla a to cestou nervových propojení.

Každou část lidského organismu lze ovlivňovat tlakem na různě velké plošky či body umístěné na plosce, prstech, nártech a v okolí kotníků, ale i na dlaních, hřbetech a prstech rukou. Tlakem nebo hlazením těchto reflexních plosek můžeme cíleně léčit příslušný orgán nebo část těla. Reflexní terapií dokážeme jednak stimulovat, pokud orgán pracuje nedostatečně a potřebuje dodat energii, nebo naopak uklidnit, je-li ve stavu akutního zánětu nebo bolesti.

Původ

Reflexní terapie (reflexologie) je více než tisíc let stará asijská masáž, která se považuje za jednu z nejúčinnějších metod alternativní medicíny a samoléčby. Je založená na holistických principech a na předpokladu, že na koncích těla (chodidlech a rukou) se nacházejí nervová zakončení, která mají vztah k vnitřním orgánům. Podle reflexologie mají všechny orgány nebo části těla svoje reflexní místo (reflexní plosku) na chodidlech.

Jak to u mne probíhá?

Před masáží posedíme u čaje ,u toho budete mít nohy namočené v bublinkové lázni do které přidávám sůl a esenciální olej.Cca po 15 minutách ,si intuitivně vyberete 5 druhů esenciálních olejů ,které budu používat při masáži.

Na každé noze masíruji prsty a reflexní plosky chodidel.Na závěr masáže používám metamorfózní techniku na zklidnění a na napojení se  na sebe .

INVESTICE 15  min koupel+30 min masáž  500 Kč /20 Euro

                     15 min koupel+60 min masáž  1000 Kč/42 Euro

Platba kartou,převodem či hotově 

Velmi vhodné při nachlazení na urychlení uzdravení.Skvělá kombinace s terapií Access Bars či tělovými procesy.