Masáž lávovými kameny

Pohyby rukou a paží při masáži jsou táhlé a pomalé, střídají se s pohyby energickými a často připomínají hru na hudební nástroj. Jedná se o léčebnou a velice jemnou relaxační masáž.

Rozpouští smutek, rozmrzelost, žárlivost, pocit vlastní nejistoty a nespokojenosti se sebou..., podporuje činnost jater, žlučníku, sleziny a ledvin.

Masáž si můžete užít při hořícím krbu, svíčkách, za zvuky manter v provoněné oáze a Vaše tělo hýčkám rozehřátým kokosovým olejem a teplými lávovými kameny.

Teplo z kamenů se dostane do organismu 3 cm hluboko a celkově uvolňuje tělo. Kameny mimo jiné předávají velmi silnou energetickou vibraci a ovlivňují a uvolňují energetické cesty, které vedou k vnitřním orgánům .

Masáží se ovlivňují fyziologické procesy a dále odstraňuje nervozita, stres, nespavost a další problémy. Masáž kameny pomáhá uvolňovat ztuhlé svaly, bloky i křeče. Uleví od bolesti v kloubech, reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Odplavuje škodlivé látky z tkání, napomáhá ke správné funkci lymfatického systému, jater a ledvin.

Investice 100 min 1500 Kč/62 Euro

 možno zakoupit na dárkový poukaz