Schüsslerovy soli diagnostika z tváře na dálku podle fotografie

Doktor Wilhelm Heinrich Schüssler řekl: "Obnova buňky, a tím i celého těla, je výsledkem vyrovnání deficitu anorganických solí." Jeho výzkum se zabýval konceptem 12 minerálních látek, které se nacházejí v tkáních a buňkách lidského organismu. Proto se Schüsslerovým solím říká také biochemické tkáňové soli. 


Aby naše buňky správně fungovaly, potřebují k tomu vhodné podmínky. Jednou z nich je dostatek životně důležitých minerálů. Sami například víte, že nedostatek hořčíku způsobuje časté křeče, nedostatek železa například únavu a bledost.

Určitě znáte pohádku Sůl nad zlato. Bez soli (natrium chloratum - chlorid sodný - sůl č. 8) se naše buňky (tělo) neobejdou. Tato sůl plní mnoho funkcí a jednou z nich je regulace vodního hospodářství.

Schüsslerovy soli jsou pastilky, které obsahují soli (minerály), bez kterých naše tělo nemůže fungovat - jsou životně důležité. Pokud jich nemá tělo dostatek, může se dostavit i nemoc.  Bez hořčíku trpíme na křeče, máme sklon k červenání, mohou se objevit poruchy spánku...

Pokud tělu (buňkám) dáme, co potřebuje, nastolíme rovnováhu - tedy optimální podmínky pro ZDRAVÍ.

on line diagnostika z tváře  investice   normální cena 400 Kč NYNÍ AKCE do 20.12.2020  200 Kč předem na účet