Motýlí masáž


Motýlí masáž - metamorfní technika je  metoda jemné masáže  vnitřní straně nártu nohy,ruky a bodů na hlavě jež odstraňuje negativní duševní struktury a životní vzorce, které se vytvořily v prenatálním období našeho života.Jedná se o takové životní vzorce,jež se v rodině předávají dalším generacím, čímž brání plnému rozvoji a harmonickému toku energie, kterou má člověk k dispozici.

Jak to bude probíhat?

Před masáží posedíme u čaje pak vám připravím bublinkovou lázeň pro vaše nohy do teplé vody přidávám sůl Meine Base . Ponoříte se do fascinujícího světa zásadité péče  se  zásadito-minerální solí , která intenzivně čistí a pečuje o pokožku. Certifikovaný přírodní kosmetický produkt optimalizuje samopromaštění pokožky a dodává jí příjemnou hebkost. MeineBase s pH 8,5 podporuje vylučovací funkci pokožky - pro přirozenou péči v acidobazické rovnováze.

Poté ulehnete na matraci a já vám jemnými doteky budu masírovat vnitřní stranu chodidel,rukou a hlavy. 

Reflexní zóny obsahují paměť celého období těhotenství a zmíněné tři části těla odpovídají třem základním funkcím:

• POHYB (chodidla)

• AKCE (ruce)

• MYŠLENKA (hlava)

Aplikace Metamorfní techniky-motýlí masáže

se provádí lehkými dotyky a pohlazeními směrem nahoru a dolů mezi polštářkem palce na chodidle přes jeho hřbet po patu , můžeme aplikovat jednou za 2 týdny, nebo pouze když se cítíte unavení nebo demotivovaní.  Ihned po aplikaci  může ošetřovaný zaznamenat změny ve svých reakcích a svém způsobu bytí.

Je vhodná jak pro děti, tak i dospělé, zejména pro těhotné maminky a zdravý vývoj jejich miminek. Nemá vedlejší účinky .

Investice  15 min koupel+60 min masáž 1000 Kč/ 42 euro

 Platba možná kartou,převodem či hotově