Reference


Moji milí, ráda bych se s Vámi podělila o zážitek a hlavně o přínos, který metoda přenosu energií BARS má. Donedávna jsem o ní nic nevěděla, ač se o esoteriku už dlouhá léta zajímám, sama jsem nevyhledala, ale byla mi náhodou a shodou okolností Danou nabídnuta. Nic jsem neočekávala a to bylo dobře, protože výsledek byl nejen příjemným překvapením, ale vzhledem k obtížnosti mého problému i šok. Nejedná se o masáž v pravém slova smyslu. Je to velmi příjemně strávený čas vleže, kdy se Dana jemně a dlouze dotýká některých bodů na Vaší hlavě a okolí. Cítíte proudění energie v celém Těle, ale myslím, že ten pocit nemusí nastat u každého. Výsledkem tohoto příjemného podřimování je přenastavení "software" ve Vaší hlavě. Nenastává ihned ani do zítra, ale po nějaké době se nenápadně začnete na věci dívat jinak než doposud. Konkrétně u mě mi 3 sezení BARS pomohly s nadužíváním alkoholu. Já vím, zní to neuvěřitelně, ale je to tak. Odešly vleklé deprese, rozlady, sebelítosti a podobné nechutnosti. Jsem v pohodě. Nemyslím, že je to navždy, čas od času si BARS zopakuji. Danu musí takový masivní přenos energie velmi vyčerpávat, takže odměna za takovou službu je minimální. V Brně nepostačí ani na jednu návštěvu lepšího kadeřnictví. Myslím, že je třeba i součinnost - spíše jen intenzivní vlastní přání - klienta. A nezanedbatelná je i skutečnost, na kterou mě Dana upozornila, že mi udělala i nějaké vylepšení vlastní vnitřní sebejistoty - vnitřně mě prý zkrásněla tak, že se to projeví i na mém partnerovi a jeho chování ke mně. Stalo se. Chová se tak, jak se ke mně choval v době námluv, a to už je hodně let....o))) Protože popisuji výše svůj problém, který bych jen nerada zveřejňovala, jistě pochopíte, že se podepíši jen iniciálou. Děkuji za pochopení. M.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dopřála jsem si masáž v Oáze doteku.
Velké plus pro mě byla vstřícnost masérky ohledně času, protože běžně se neutrhnu ve všední den a paní Dana mi vyhověla s víkendovým termínem a udělala radost s informací, že o víkendu mají ženy i zvýhodněné ceny, co si přát víc? Velmi dobrý začátek a pro mnoho žen velmi příjemná nabídka.
Přála jsem si kávovou masáž a těšíla se na vůni všude kolem. Představovala jsem si hodinku pro sebe, odpočinek, relax, vypnutí.
Bylo mi tak krásně, že jsem si zamluvila další víkend další termín s tím, že výběr druhu masáže nechám na paní Daně, protože našla pár ,,zaseklých" míst na mém těle.
Další týden mě čekalo zase kafíčko, tentokrát v kombinaci s kokosovým mlékem. Ne v hrníčku.. na tělo :-)
Záda a lopatky si vyžádaly jinou péči a aniž bych postřehla, že se změnil plán, dostalo se mi relaxační masáže s přímesí léčivého olejíčku.
Celé to bylo nejen o relaxu a odpočinku, ale i o ,,ozdravení!" , následující den jsem cítila velké uvolnění ztuhlých zad a i nohy běhaly lehčeji.
Vše bylo tak příjemné, voňavé a uvolňující, že jsem si po pár minutách pomyslela, že jsem našla místo, kde můžu úplně vypnout a jen si užít péči šikovných rukou.
A že toho o víkendech ráda zase využiju, tím jsem jistá.
Posílám velké DÍKY a těším se na další návštěvu v Oáze doteku.Markéta