Regenerační masáž

Schéma Su-Jok ruky
Schéma Su-Jok ruky

Regenerační masáž vědomým dotekem

Bolí vás záda? Máte namožené svaly?

Přijďte a vyzkoušejte jedinečnou regenerační masáž metodou Su-Jok, je to univerzální diagnostická a bezléková léčebná metoda, která zmírňuje bolest, umožňuje první pomoc při akutních onemocněních, úrazech, léčbu funkčních poruch v těle, stabilizaci stavu a zlepšení při nemocech s chronickým průběhem.

Dokáže díky němu zlepšit tělesné i duševní zdraví, čímž dosáhne výrazného posunu kvality života směrem ke spokojenosti a harmonii.

Autorem metody Su -Jok je jihokorejský vědec, profesor Park Jae Woo, který na základě hlubokých znalostí východní filosofie a medicíny, shromažďovaných tisíce let a medicíny západní zpracoval přehled léčebných alternativních metod a vytvořil v nich systém a řád.

Jeho hlavní zásluhou je kompletní přístup v diagnostice a léčbě člověka. Jasně a srozumitelně sjednotil tři školy přírodní medicíny - indickou, čínskou a egyptskou.

Su -Jok terapie využívá podobnosti ruky a nohy k celému tělu člověka a faktu, že pomoci si můžeme přes jejich aktivní přirozené využívaní.

Moji masáž začínám posezením u čaje, konzultaci potíží, diagnostikou na ruce metodou Su-Jok, koupelí nohou .

Do vody dávám sůl a esenciální oleje. Poté vás budu učit jak dýchat-práce s dechem, budeme pracovat na rozproudění energie a uvolnění stresu. Pak ulehnete na lehátko a budu vaše ruce,chodidla a páteř masírovat. Nejdříve uvolňuji chodidla, nohy, dlaně a ruce a záda a hýždě. K masáži používám nahřátý olej, lávové kameny, bylinné měšce, esenciální oleje, moxy, tělové svíce. Vše co je pro každého v tu chvíli potřeba.

Investice    100 min 1500 Kč/62 Euro

                    Platba možná kartou,převodem či hotově

Pro klienty v tíživé situaci individuální ceny po domluvě.

Vhodné spojit s akebaneho testem či access bars.