Tělesné procesy

Proces na imunitu
Proces na imunitu
Proces čištění lymfy
Proces čištění lymfy
Proces odstranění traumatu
Proces odstranění traumatu


Access tělesné procesy®

Je  doteková terapie přes oblečení ,kdy probouzím energii vašeho těla tím, že  pokládám mé ruce na různé části  těla.

Jak sezení probíhá?

Na začátku sezení posedíme u čaje a vy mi řeknete o svých potížích, Já vám pak vyberu proces , který vaše tělo žádá. Vy si lehnete oblečená/ý na lehátko, zakryji  vás dekou a terapie může začít. Provádím ji v naprosté tichosti jen za svitu svíček a vůní aromaterapeutických olejů.

Opatrně pokládám ruce na vaše tělo a přesunuji je do různých poloh, a zůstanu ve stejné pozici někdy i více minut.

Lidé prožívají tyto terapie různě. Já osobně se v pozici klienta se cítím hluboce uvolněně a moje mysl se vypne. Mám pocit, že v tomto hlubokém vesmíru relaxace může nastat obnova a uzdravení těla.

Procesů je opravdu velký výběr něco přes 50 , jako příklad uvádím jich pár z nich:

 posílení imunity

Je jedním z nejdynamičtějších praktických nástrojů Access Consciousness®. Působí na molekulární úrovni našeho těla. Zde jsou odstraněny poruchy těla a tím i vše co způsobuje nemoci, stárnutí, bolest nebo jiné omezení. Tělo je podporováno, aby využilo své schopnosti samoléčení a znovu získalo svou původní funkci a klid.

posílení imunity je možné použít mnoha způsoby na

Silnější imunitu a odolnost, (mnohem) více energie, hlubokou relaxaci, méně bolesti, více lehkosti a radosti. pro alergie, citlivost na životní prostředí a zažívací potíže, metabolické stimulace, na dýchací systém, centrální nervový systém, kůži, klouby, svaly, kosti, lymfatický systém, endokrinní systém, bolest, chronické onemocnění a mnohem více..

Lymfa

Tělesný proces vhodný pro podporu lymfatického systému, který ovlivňuje spoustu oblastí našeho organismu, mezi nimi sluch a nosní dutiny.

Vhodný pro lidi s otoky, pocit těžkých nohou, kde pohyb lymfy v těle stagnuje nebo při oslabené imunitě.

Proces na trauma

Proces, který používáme v případech, kdy bylo a je tělo traumatizováno. Ruší především účinek traumatu na tělo. Po úrazech, nebo odstranění šoku.

Proces na závislosti

obzvláště účinný proces Access Consciousness, který odstraňuje účinky šoku a traumatu z hlavy a těla a tím vás osvobozuje od omezení, ve kterém vás některé traumatické události mohou držet.

Je to proces, který lze aplikovat mnoha způsoby a pro mnoho situací: fyzická trauma, nehody a velké události či na závislosti užívání drog (drog,čokolády,alkoholu,cigaret,antidepresiv,prášků proti bolesti ....

Proces korekce vize

Tento proces se používá pro korekci zraku( hůř vidím, nebo něco nechci vidět) a problémy s nosními dutinami.

Víte, že vaše vize světa vás může nesmírně omezit v tom vidět věci jinak?

Proces na hubnutí

Je to proces na podporu vymazání tukových buněk ,mít rád své tělo a propojit se s ním. A prací s otázkami...

Je hlad můj? Nebo někoho jiného? Tělo co by pro nás fungovalo teď?...

Proces tah na branku

proces pomoci dosáhnout cíle, Kolikrát máte pocit, že vlastně vůbec nevíte, kam míříte? Že vlastně ani nevíte, co by jste rádi vytvořili jako svůj život. Kolika lžím o tom, co není možné jsme uvěřili? A co když teď nastal čas je opustit a začít znova věřit sám sobě. Ne na 5 nebo 10 procent, ale absolutně? Čeho budete schopni dosáhnout po tomto tělesném procesu  který odstraňuje lži o naší bezmoci. Kolik lehkosti a radosti je skutečně možné pro vás, váš život a všechny kolem vás?  

Proces na nervy

pro obnovení vitality a funkce našeho nervového systému.

  • Pro každého, kdo je snadno podrážděný, komu jdou různé situace a osoby doslova na nervy, ale i pro labilní osoby a osoby, které díky strachu a nervozitě nevytváří svůj život tak, jak by chtěli.

Jak dlouho sezení trvá?


Při jednom sezení lze aplikovat buď access bars a tělový proces

nebo 1-2 tělesné procesy, nebo relaxační či regenerační masáž a proces.

Investice    1 sezení 70 min min 1400 Kč

                                  100 min 1700 KčMožno zakoupit na dárkový poukaz.

Platba hotově, kartou , převodem