mít se ráda

 

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit...

Úvodní odstavec čtenářům sděluje hlavní téma článku. Pokud jej zobrazíte i v přehledu všech článků, pomůžete čtenářům s rozhodováním, který příspěvek je pro ně zajímavý. Nezapomeňte úvodní odstavec odlišit od zbytku textu. V následujících řádcích najdete další tipy, jak články upravovat.

Jednoduché a krátké články vám pomohou udržovat čtenáře v obraze. Zajímavý úvodní odstavec a stručný, informativní obsah zaručí, že se k vám budou rádi vracet pro další novinky.


DÝCHÁM-HÝBU SE-ZPÍVÁM-PEČUJI O SEBE-SMĚJU SE-RELAXUJI

DÝCHÁM-aspoň jednou denně chodím k jehličnanům a u nich dýchám hlubokým bráničním dechem,pokud nemám tu možnost kápnu esenciální olej borovice,smrku,eukalyptu do dlaně a takto inhaluji.Nadechnu se nosem pomalu ,nadechuji se až do břicha,hrudník se rozšiřuje a až mám plíce naplněné až na doraz kyslíkem zase pomalu vydechnu nosem.opakuji 21 x.

HÝBU SE-procházky do lesa,cvičení na zahradě,joga,čchi -kung

pro inspiraci cvik na posílení plic-stojím s rozkročenýma nohama tak aby byly v linii ramena,chodidla ruce mám připažené u těla při nádechu ruce táhnu vzhůru a dlaně vytočím do nebe,výdech -ruce vracím zpět k tělu.opakuji 21 x

pak jednu ruku ohnu dlaň dám do pěsti a poklepávám druhou ruku od palcové hrany do podpaží a zpět od ramene k palci , pak vyměním ruce a poklepávám druhou ruku.Toto cvičení je vhodné dělat 5 min každý den.

ZPÍVÁM SI-tím posiluji plíce

PEČUJI O SEBE-každé ráno si podpořím imunitu tím,že pokládám ruce jednu ruku na čelo tj.3.oko a druhou ruku doprostřed hrudníku tj.brzlík a mohu začít u toho bráničním dýcháním.

Jak ucítím v rukou takové mravenčení,někdy ruce vyzařují až pálení chvíli setrvám a poté přesunu ruce na plíce,pak na játra a slezinu a potom na ledviny.Tímto dotekem podpořím orgány energií.

V lese sbírám plicník lékařský,na zahradě bršlici kozí nohu,sedmikrásku,fialku,petrklíč,medvědí česnek jak na čaj,tak do salátů či koupele.

Tip na antivirový čaj z koření-pepř+hřebíček+badyán+fenykl+skořice vše po 1 kávové lžičce do konvice a zalít vařící vodou a popíjet.

Večer si udělám masáž nohou a poděkuji jim,že mě celý den nosily.

SMĚJI SE-RELAXUJI-MEDITUJI

CHVÁLÍM SE VE SVÉM SRDCI, VŽDYŤ JÁ JSEM TA NEJDŮLEŽITĚJŠÍ!