Rituál umění doteku

Hlavním poselstvím celostní smyslné masáže, je prožívání každého okamžiku  s plnou pozorností.
Základním záměrem masáže je tedy plná pozornost doteku, napojení se a plné vnímání okamžiku teď a tady, jak přijímajícího tak dávajícího. Práce s dechem a s energií je tenká červená nit, provázející celou masáž. Dech nám pomáhá naplno prožít své tělo a své emoce, dovolí nám se otevřít a prozářit každé místo naší pokožky i našeho nitra.
Celostní masáž je hluboký transcendentní zážitek. Nejedná se zdaleka jen o fyzickou potěchu těla.
 Přijímající  má nádherné stavy blaženosti, lásky, slasti i hlubokého uklidnění. Zároveň je kultivována základní životní  síla.
Ženy které svou životní sílu ve svém těle málo cítí, se budou po celostní smyslné masáži cítit více přitažlivé, živé, naplněné a "šťavnaté".

Celostní smyslná masáž ženu velmi obohatí. A je zřejmé, že ať už na vědomé, či podvědomé úrovni, pozitivně ovlivňuje její život, vztahy s okolím i v partnerství. 

 Rituál začíná ve stoje ,kdy se klaním ženě jako k bohyni ,   společně dýcháme a hladím její tělo ze všech stran za zvuků příjemné meditativní hudby a odlesku plápolajících svíček, v zimě  praskajícího krbu.

Prostřednictvím doteků dlaní, horkých žínek ,kožešin, peříček a teplého  kakaového másla či kokosového oleje laskám postupně  celé její tělo. Včetně obličeje, ňader, těla, rukou, chodidel a hýždí. Doteky jsou jemné , často jak motýlí křídla. Tím, že jste plně v roli přijímající a nemusíte na oplátku nic dávat, dochází k hlubokému uvolnění, až úlevě, a intenzivnímu prožívání smyslné láskyplné pozornosti.

Masáž je zaměřena na probouzení citlivosti těla i duše a zvednutí hladiny životní energie, která koluje ve vašem těle.

Oživí a transformuje vaši kreativitu a vnitřní radost! 

Oddáte se péči a zastavíte na chvíli své myšlenky.

Prožíváte vnímáte a  necháte se unášet.

Při této masáži jsou vynechána intimní místa.

               Objednejte se a dopřejte si celostní smyslnou masáž. 
Zasloužíte si být hýčkána, zasloužíte si zažít pocit naprostého přijetí.

                150 min 4000 Kč

Platba možná kartou, převodem či hotově

DÁRKOVÉ POUKAZY V PRODEJI