Tajemství pánevního dna

Pánevní dno je klíčovou oblastí našeho těla.Nese orgány uložené v pánvi,podílí se na postavení těla a dechového mechanismu.Není svalstvem,ale živoucím organismem,který velmi citlivě reaguje na to co prožíváme.Také nám umožňuje čerpat a kolovat životní energii v těle.

Zdravé pánevní dno je spojeno s pocitem ženskosti,radosti,vnitřní síly,zdravého sebevědomí,tvořivosti,ukotvení,vášně a chuti do života.

Jeho kondice je rozhodující pro naše fyzické,emoční a energetické zdraví.Významným způsobem ovlivňuje gynekologické zdraví,početí dítěte,průběh a délku porodu,prožívání intimity,vnímání těla,emoční prožívání a vitalitu.Působí však i na vzdálenější místa v těle krk a chodidla.

Pojďme se jím zabývat a navázat s ním spojení.Zdraví,radost,vášeň a vnitřní síla nám budou odměnou.

Chtěla bych vás pozvat na skupinový kurz či individuální setkání  ,  seznámení a  cvičení pánevního dna.Prošla jsem  ročním výcvikem pánevního dna metodou  3x3 školy Renaty Sahani a studiem tantry a tao.

Jak se metoda 3x3 dívá na pánevní dno? Na pánevní oblast se  zaměřujeme nikoliv odděleně , ale díváme se na ni po stránce fyzické, emoční a energetické. 

Co je úroveň fyzická?

V úrovni fyzické se zaměřujeme na hluboké svalstvo pánevní a to nikoliv jako na jeden sval, ale na svaly ve třech vrstvách. Učíte se na tyto svaly nacítit, zpravidla jsou ženy ponejprv od svých hlubokých svalů pánevního dna zcela odřízlé a necítí je. Nikdo nás to nikdy neučil. Na setkání se naučíte My se naučíme se na svaly navnímat a tyto svaly posilovat ale i uvolňovat.Nejenom na setkání ,ale i domů dostanete cviky jak pracovat se svou pánví či jak ji relaxovat.

Co je úroveň emoční?

Žena dnešní ale i žena v kterékoliv generaci před námi vždy byla spojena se svou pánví v úrovní emocí. Naše pánev je na naše emoční rozpoložení citlivá. Říká se, že žena si do pánve ukládá všechny své emoce a pánev lze vnímat tedy emoční barometr ženy. Kolik zranění a bolestí je ve Vás? Na sezení se naučíme bioenergetická cvičení, které Vám to, co již ve své pánvi nechcete mít, pomohou z pánve dát pryč.

Co je úroveň energetická?

Jak se cítíte jako žena? Cítíte se sebevědomě? Spojena se svou ženskou energií? Umíte si dobít ženskou energií? Nabíjet se ženskou energií a cítit se žensky, spokojeně se také naučíte pomocí energetických cvičení.

Co se tedy  ženo ze setkání  odneseš?

 naučíš se:

- poznat své pánevní dno na fyzické rovině svalů a naučíš se s ním cvičit i pro domácí využití
- poznáš pánevní oblast jako emoční barometr ženy a naučí se své pánevní pracovat na úrovni emocí
- naučí se energetické cviky jako je PC pumpa, ovariální dýchaní a jiné, které ji budou prostředníkem pro práci s její ženskou energií
- celostní pohled na pánevní oblast a souvislosti
- nacítit se sama na sebe
- umět vypnout hlavu a naopak posílit ženskou intuici
- mýty a omyly ala vtahování špagetky nebo cvičení zastavováním močení, které vedou naopak k větším obtížím

Metoda 3 x 3 mýma očima?

V dnešní době se většina lidí snaží na sobě pracovat, jít dál a lépe, než to dělala generace před námi. V tomto je tato doba kouzelná a nabízí nám bezpočet možností. Metoda 3 x 3 je metodou, která Vám zprostředkuje nástroje, které působí přes tělo. Není to o vizualizaci ani o práci hlavou, je to o práci přes tělo, která je pro ženy velmi důležitá a přirozená. Ženy se naučí techniky a cviky, které mohou praktikovat doma a budou mít tedy k dispozici nástroj ke vstupu do své ženské síly a moudrosti. Mnoho nástrojů nabízí, že Vás naučí, jak se chovat a zacházet se situací s dětmi, se svým tělem, s mužem, s životem, s myšlením...Metoda 3x3 Vám pomůže se nacítit na své pánevní dno, sídlo ženské energie a intuice, kdy nebudete potřebovat návody ostatních, ale budete žít dle vlastního cítění s moudrostí těla, srdce a mysli.

Jaká je hlavní myšlenka této metody?

Tato metoda vnímá ženu jako celek-rovinu emoci, těla a energie. Vnímá ženské gynekologické zdraví jako přímou cestu k ženské duši a tělu.

​Pro koho je  setkání určeno ?

Setkávání je určeno jak  pro ženu zdravou bez potíží, která by se ráda naučila zacházet se svojí ženskou silou, ale i pro ženu, která má zdravotní potíže a klasická cvičení pánevního dna ji nepomohla.

Setkávání je určeno pro ženy:

- trápí močová inkontinence 

- mají obtíže v oblasti gynekologie nebo urologie

- chtějí se stát více vědomé ve své ženskosti

- mají nepravidelnou nebo bolestivou menstruaci

-trápí je funkční neplodnost
- netrápí obtíže, ale rády by chtěly porozumět více sobě jako ženě
- se připravují na těhotenství nebo by rády otěhotněly
- se cítí vyhaslé a bez ženského sebevědomí
- by se rády naučily, jak pracovat se svojí ženskou energií

​Co  na setkání potřebuješ?

 pohodné oblečení, tužku, zápisník, a chuť se spojit se svým pánevním dnem.

 Investice   individuální setkání  on line přes WhatsApp  4x (30 min konzultace+ cvičení 30 min )v průběhu jednoho měsíce  +cviky na domácí praxi  2499 Kč

  30 min konzultace+200 min cvičení  3000 Kč možno rozdělit na 2  x 100 min.

                                                      každá další hodina 1000 Kč 

Platba kartou,převodem či hotově. 

Možno zakoupit na dárkový poukaz.

Kontraindikace:

-1. trimestr těhotenství

-psychiatrická péče či užívání psychofarmak

-proces umělého oplodnění